Наукове товариство «Інтелект»

24.05.2018 у ВЦ «Іллінский» відбувся обласний фестиваль науки, у якому команда гімназії представила роботу наукового товариства «Інтелект» та презентувала STEM-лабораторію з фізики.

Наукове товариство «Інтелект»

Вітаємо переможців Малої академії наук України!

Перший крок у науку!

Вітаємо учасників ІX студентської конференції "Перший крок у науку” Голенкову Катерину та Орлову Юлію! Бажаємо подальших впевнених кроків на шляху до великої науки!

Наукове товариство «Інтелект»

Вітаємо з перемогою на міжнародному рівні!

Щиро вітаємо Міронця Артема з зайнятим І місцем на Міжнародній XXІІ Білоруській конференції робіт дослідницького характеру з індивідуальним проектом в категорії «Біологія». Тема роботи: «Копрофільні аскоміцети національного природного парку "Деснянсько-старогутський" та прилеглих територій".

Бажаємо Артему наснаги, терпіння, подальших успіхів і перемог на шляху до своєї мети!

ДНІ НАУКИ В СумДУ-2017

Наукове товариство «Інтелект»

Настановне засідання наукового товариства «Інтелект» на 2017-2018 навчальний рік

Наукове товариство «Інтелект»

У гімназії працює наукове товариство «Інтелект», керівником  якого є Шевченко Ганна Євгенівна, кандидат географічних наук.

Наукове товариство «Інтелект»

Головна мета НТУ «Інтелект» – створення умов для творчого самовдосконалення гімназистів, стимулювання науково-дослідницької діяльності учнів,підтримка юних  науковців. Учасники товариства проводять дослідження в галузях мистецтвознавства, літературознавства, журналістики, хімії, екології, археології, педагогіки, валеології, інформаційно-телекомунікаційних систем та технологій, економічної теорії та історії економічної думки, історичного краєзнавства.

Наукове товариство «Інтелект» тісно співпрацює зі спеціалістами Сумського територіального відділення Малої академії наук України. Учні закладу  є активними учасниками та неодноразовими переможцями Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України.

17 січня 2017 року в гімназії відбувся  І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, у якому брали участь  23 учні, 8 – стали переможцями. Члени журі відзначили широкий спектр тематики, актуальність, проблемно-пошуковий характер представлених науково-дослідницьких робіт. Під час захисту науково-дослідницьких робіт оцінювались: аргументація вибору та розкриття теми дослідження з урахуванням власного вкладу дослідника, чіткість, логічність, послідовність, лаконічність викладу матеріалу з теми дослідження, компетентність учасників, вичерпність відповідей, етику і культуру спілкування, активну кваліфіковану участь у веденні дискусії.

Науково-практична конференція "Досягнення світової і гімназійної науки"

Учасники: дійсні та потенційні члени наукового товариства "Інтелект"

Наукове товариство «Інтелект»

Засідання наукового товариства "Інтелект"