Наукове товариство «Інтелект»

Вітаємо команду GRAVICAPPA та її керівників з почесним ІІІ місцем в обласному турнірі юних дослідників! Бажаємо подальших перемог і звершень!

Наукове товариство «Інтелект»

Учнівська конференція – «Альтернативні джерела енергії:

принципи дії, вплив на довкілля та перспективи використання».

Дискусії навколо проблеми форм організації освітнього процесу в школі не стихають на сторінках педагогічної літератури. І це не випадково. Але не підлягає сумніву той факт, що необхідною умовою формування компетентностей є діяльнісна спрямованість навчання, яка передбачає постійне включення учнів до різних видів педагогічно доцільної активної навчально-пізнавальної діяльності, а також практична його спрямованість.

Урок-конференція на тему «Альтернативні джерела енергії: принципи дії, вплив на довкілля та перспективи використання». Саме так розпочався новий робочий тиждень в 11-Г класі.

Майбутнє – за альтернативними джерелами енергії, бо вони майже безплатні, безпечні і не пов'язані із шкідливими викидами. Ще одна перевага –автономність, відсутність необхідності передавати енергію на великі відстані, що супроводжується її великими втратами та забрудненням довкілля, наприклад електромагнітним при транспортуванні електроенергії високої напруги. Проблема альтернативних джерел енергії особливо актуальна на фоні повідомлень про те, що запаси нафти, газу будуть вичерпані через 30-50 років, вугілля – через 200-300 років. Енергетичні джерела – основа незалежності будь-якої держави. Це особливо актуально для України, промисловість якої витрачає в 4-5 разів більше енергії, ніж будь-яка країна Європи, що робить продукцію не конкурентоспроможності. Враховуючи низькі запаси природного газу в Україні, економне використання електроенергії та впровадження альтернативних джерел енергії неактуальні.

Ось те, про що говорили учасники конференції. А ще ноу-хау від гімназистів –  проект «АДЕ для гімназії» (модернізація системи опалення).

Між учасниками конференції відбувся жвавий діалог, було безліч питань та дискусій, в яких приймали участь не тільки учні, а й викладачі. Кожен доповідач намагався найкраще презентувати свій вид альтернативної енергії: вітра, сонця, хвиль, геотермальних джерел.

Дякуємо всім учасникам конференції, бажаємо успіхів в досягнутому та і надалі впроваджувати свої ідеї в майбутньому.

Наукове товариство «Інтелект»

Презентація власної  пошукової  та науково-експериментальної роботи з дослідження руху Опору Голодомору 1932-1933 років на території Сумської області учнями Коритником Олександром (10-А клас), Зайченком Олександром та Чєботарьовим Єгором(10-Г клас).

Наукове товариство «Інтелект»

24.05.2018 у ВЦ «Іллінский» відбувся обласний фестиваль науки, у якому команда гімназії представила роботу наукового товариства «Інтелект» та презентувала STEM-лабораторію з фізики.

Наукове товариство «Інтелект»

Вітаємо переможців Малої академії наук України!

Перший крок у науку!

Вітаємо учасників ІX студентської конференції "Перший крок у науку” Голенкову Катерину та Орлову Юлію! Бажаємо подальших впевнених кроків на шляху до великої науки!

Наукове товариство «Інтелект»

Вітаємо з перемогою на міжнародному рівні!

Щиро вітаємо Міронця Артема з зайнятим І місцем на Міжнародній XXІІ Білоруській конференції робіт дослідницького характеру з індивідуальним проектом в категорії «Біологія». Тема роботи: «Копрофільні аскоміцети національного природного парку "Деснянсько-старогутський" та прилеглих територій".

Бажаємо Артему наснаги, терпіння, подальших успіхів і перемог на шляху до своєї мети!

ДНІ НАУКИ В СумДУ-2017

Наукове товариство «Інтелект»

Настановне засідання наукового товариства «Інтелект» на 2017-2018 навчальний рік

Наукове товариство «Інтелект»

У гімназії працює наукове товариство «Інтелект», керівником  якого є Шевченко Ганна Євгенівна, кандидат географічних наук.

Наукове товариство «Інтелект»

Головна мета НТУ «Інтелект» – створення умов для творчого самовдосконалення гімназистів, стимулювання науково-дослідницької діяльності учнів,підтримка юних  науковців. Учасники товариства проводять дослідження в галузях мистецтвознавства, літературознавства, журналістики, хімії, екології, археології, педагогіки, валеології, інформаційно-телекомунікаційних систем та технологій, економічної теорії та історії економічної думки, історичного краєзнавства.

Наукове товариство «Інтелект» тісно співпрацює зі спеціалістами Сумського територіального відділення Малої академії наук України. Учні закладу  є активними учасниками та неодноразовими переможцями Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України.

17 січня 2017 року в гімназії відбувся  І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, у якому брали участь  23 учні, 8 – стали переможцями. Члени журі відзначили широкий спектр тематики, актуальність, проблемно-пошуковий характер представлених науково-дослідницьких робіт. Під час захисту науково-дослідницьких робіт оцінювались: аргументація вибору та розкриття теми дослідження з урахуванням власного вкладу дослідника, чіткість, логічність, послідовність, лаконічність викладу матеріалу з теми дослідження, компетентність учасників, вичерпність відповідей, етику і культуру спілкування, активну кваліфіковану участь у веденні дискусії.

Науково-практична конференція "Досягнення світової і гімназійної науки"

Учасники: дійсні та потенційні члени наукового товариства "Інтелект"

Наукове товариство «Інтелект»

Засідання наукового товариства "Інтелект"