Слово директора

Спочатку любити – потім учити

Безумовно, у кожного є своє бачення того, яким повинно бути майбутнє наших дітей. При цьому наша думка може часто не співпадати в деталях, проте, я впевнена, що ми будемо єдині в головному – бажанні, аби наші діти були щасливими й успішними. Сьогодні, завтра і завжди!

А щаслива дитина – це дитина, яку люблять, розуміють і приймають такою, якою вона є. Саме тому головний принцип, на якому будується навчання і виховання в нашій гімназії – слова Я. Коменського, сказані ним майже 400 років тому: «Спочатку любити – потім учити».

У нас є все для того, щоб у гімназії учні отримали сучасну якісну освіту, яка базується на новітніх формах і методах навчання, програмах та технологіях. У нас дружній, творчий колектив, який допомагає дітям дорослішати і ставати гармонійними, яскравими, творчими особистостями. А ще у нас багато гуртків, спортивних секцій, додаткових занять та чимало свят, які вже стали доброю традицією.Але головне - є любов і доброта, терпіння, відповідальність і віра!

Приходьте до нас навчатися, будемо вам завжди раді!

З повагою і найщирішими побажаннями, директор гімназії Інеса Олександрівна Пєсоцька!