Історія гімназії

КЗСОР «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» утворено рішенням сесії обласної ради від 29.11.2005 «Про створення комунального закладу Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей».

Це заклад, головним завданням якого є пошук, відбір, підтримка і допомога в розвитку здібностей кожної дитини, особливо з сільської місцевості. Гімназія-інтернат – єдиний заклад обласного підпорядкування, створений для реалізації головного завдання в освітній галузі – забезпечення рівного доступу до якісної освіти всім мешканцям області, незалежно від місця проживання.

В гімназії у 13 профільних 8-11 класах навчається близько 285 учнів за профілями: фізико-математичний, хіміко-біологічний, історичний та української філології.

Дітям створено належні умови для навчання, проживання та творчої реалізації своїх здібностей. Учні мають можливість, за власним вибором, поглиблено вивчати окремі предмети.

Майновий комплекс гімназії включає навчальний, спальний, медичний, господарський корпуси, їдальню. До послуг учнів спортивна й тренажерна зали, обладнані за сучасними технологіями кабінети хімії, біології, інформатики, географії, фізики.

Вихованці мешкають у гуртожитку, у якому є кімнати самопідготовки, кімната психоемоційного розвантаження, побутові кімнати. До послуг учнів мережа Інтернет, WI-FI. Учні повністю забезпечені навчальними підручниками, а бібліотека з просторою читальною залою є однією з найкращих шкільних бібліотек Сумської області.

У грудні 2015 року КЗСОР «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» визнано атестованим та видано свідоцтво про атестацію державного зразка за рівнем впровадження повної загальної середньої освіти.

Історія гімназії

Презентація закладу [1,11 Mb] (cкачиваний: 77)