Роменське відділення

Роменське відділення КЗСОР «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» створено 01.09.2015 на базі майна Роменської загальноосвітньої школи-інтернату імені О.А.Деревської, переданого рішенням Сумської обласної ради від 28.08.2015, з метою наближення якості та структури освітніх послуг до території проживання учнів сільської місцевості. Роменське відділення створено з урахуванням сучасних викликів, спрямованих на якісні перетворення у сфері освіти, та того факту, що географія контингенту учнів становить майже 30% з Роменського, Недригайлівського, Лебединського районів Сумської області. У Роменському відділенні за рівнем базової середньої освіти у 4 класах навчається 79 учнів. На наступний навчальний рік планується відкриття двох класів у кожній паралелі 7,8,9 класів.

Роменське відділення