Гордість гімназії

Вітаємо фіналістів найбільшого інтелектуального змагання України!

Аліна Петренко, Луїза Глумна, Андрій Міненко, Данило Земляний, Артем Міронець, Аміна Піддубна гідно представили гімназію на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України! Щиро вітаємо юних науковців та їх наставників, які сприяли розкриттю обдарувань. Бажаємо не зупинятись на здобутому, а продовжувати розвивати вітчизняну науку. Досягнення кожного з нас – процвітаюча Україна!

Наша гордість - переможці Всеукраїнськиї учнівських олімпіад,

2017-2018 навчальний рік

Гордість гімназії

Вітаємо Міронця Артема, учня 9-В классу, переможця ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції «Хімія-біологія» відділення «Зоологія-ботаніка». Бажаємо успіхів у навчанні та подальшій науковій діяльності!

2016-2017 навчальний рік

2015-2016 навчальний рік