Атестація та підвищення кваліфікації

Орієнтовний план підвищення кваліфікації педагогічних працівників КЗСОР "Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей" [1,01 Mb] (cкачиваний: 29)

Для вчительської професії навчання впродовж життя є основною запорукою успіху. Саме тому кожен, хто обрав цю професію, займається самоосвітою і докладає усіх зусиль щоб іти у ногу з часом.
ВСІ педагогічні працівники гімназії підвищили свою кваліфікацію і успішно завершили онлайн курс «Академічна доброчесність», що запустила студії онлайн-освіти EdEra для вчителів старших класів.
Підсумок: нові знання, нові ідеї, сертифікати – впевнено рухаємося до Нової школи в Україні!

Атестація та підвищення кваліфікації

НОВА ОСВІТА – СПІВПРАЦЯ ЧИ ВІДЧУЖЕННЯ? Педагогічні працівники гімназії 23 березня 2019 року взяли участь в міні-EdCamp (не)конференції на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Атестація та підвищення кваліфікації

Не дізнаєшся — не спробуєш, не спробуєш — не дізнаєшся!Шість вчителів нашої гімназії успішно пройшли навчання у Web-STEM-школі – 2018 та занесені до реєстру слухачів курсів ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України з обов’язковим нарахуванням 0,5 ECTS.

Засідання атестаційної комісії

Атестація та підвищення кваліфікації

Наказ про затвердження складу атестаційної комісії в 2018-2019 навчальному році [80,5 Kb] (cкачиваний: 13)

Наказ про організацію підвищення кваліфікації педагогічних  працівників у 2018 році [96,5 Kb] (cкачиваний: 40)