Успішний старт в самостійне життя!         Розширений горизонт можливостей!         Відкриття в кожному унікальних талантів!
Комунальний заклад Сумської обласної ради
«Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей»
 

Корисні посилання

Міністерство освіти і науки України
Сумська обласна рада
Сумська обласна державна адміністрація
Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Управління освіти і науки Сумської міської ради
Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

Угоди

З метою удосконалення та розширення науково-педагогічних досліджень, модернізації навчально-виховного процесу, підвищення кваліфікації педагогічних працівників, обміну науково-педагогічною інформацією 31.05.2017 Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти та Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей уклали   договір про співпрацю та партнерство щодо запровадження у навчально-виховний процес навчального закладу інноваційних форм і методів роботи, реалізації та проведення дослідно-експериментальної роботи. 

У рамках угоди вчителі гімназії братимуть участь у розробці та реалізації спільних проектів, у спільних науково-практичних заходах, впроваджувати результати дослідно-експериментальної роботи в практичну діяльність.  

Співпраця Сторін ґрунтується на принципах партнерства, взаємовигоди та узгодженості інтересів, розширення і поглиблення змісту науково-дослідної та освітньої діяльності, підвищення її якості та ефективності.

Угоди

Угоди

Угоди

УгодиУгоди

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-->
Наверх