Профорієнтаційний орієнтир

Екскурсія до Сумського коледжу харчової промисловості НУХТ, на якій гімназисти мали можливість побачити моделі різних промислових апаратів та пристроїв, а також спробувати себе у ролі техніків з обчислювальної техніки.

Профорієнтаційний орієнтир

У рамках декади науки та техніки, з метою профорієнтації учні гімназії відвідали Сумський державний університет.

Під час екскурсії гімназисти побували в наукових лабораторія, в електронній бібліотеці

та дізналися про умови вступу і навчання  в провідному вищі Сумщини.

Профорієнтаційний орієнтир

У рамках роботи Бізнес-школи СумДУ «Youth&Business» для учнів 10 класів проведено

тренінг "Від підприємницької ідeї до власної справи".

Профорієнтаційний орієнтир

Учні 9 класів взяли участь у профорієнтаційних майстер-класах на базі Сумського технікуму харчової промисловості Національного університету харчових технологій: 19.12.2017 – знайомство зі спеціальністю «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчових концентратів» та участь у майстер-класі «Майстерня карамелі» 20.12.2017 – знайомство зі спеціальністю «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж» та участь у майстер-класі «Збирання персонального комп’ютера»

Профорієнтаційний орієнтир

Екскурсія до Ботанічного саду Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка

Ярмарок професій

Вибір професії – справа не одного дня. Протягом лютого місяця учні 11-А класу виводили «золоту» формулу вибору професії: «Хочу – можу – маю – треба». Фінальним заходом місячника професійної орієнтації та трудового виховання учнів став «Ярмарок професій». Учні визначили ступінь своїх бажань займатися тією чи іншою справою, а також рівень здібностей до цих занять. Модератор заходу – вихователь  Костенко О.О.

Цікава профорієнтація!

«Готувати їжу доведеться в житті кожному, то чому б не дізнатися щось новеньке, щоб потім побалувати рідних, та й раптом комусь сподобається і він вирішить  обрати професію кухаря» – подумали учні 10-А класу  й вирушили на майстер-клас з приготування суші до ресторанного комплексу «ILE de France».  Завдяки колективу й креативному шеф-повару ресторану  вдалося з головою поринути у атмосферу Сходу й дізнатися кілька таємниць приготування цієї страви.  Було дуже цікаво, а ще всі отримали сертифікати за успішне проходження курсу!

Профорієнтаційний орієнтир

Навчальні екскурсії – це цікаво!
Екскурсія – особливий вид навчальних занять в кінці навчального року, спрямований на задоволення пізнавальних потреб учнів, їх фізичний та інтелектуальний розвиток, зміцнення здоров’я, уміння помічати цікаве, незвичне. Екскурсії мають велике виховне значення, так як розширюють кругозір, розвивають спостережливість, уміння бачити те, що раніше відбувалося поза їх увагою, виробляють практичні навички та вміння.
Саме такою була екскурсійна поїздка до фізичних лабораторій Сумського державного університету для учнів 8 класів!

Профорієнтаційний орієнтир

Наші гімназисти - найкращі!