На шляху до Нової української школи

Зміни «як повітря» потрібні українській системі освіти, однак «не тюнінг», а «реформа змісту» і орієнтація на знання та практичне їх застосування, необхідні у ХХІ столітті. Саме тому, і виник проект «Нова школа», який має навіть не змінити, а створити наново українську школу.

Провідною метою кожної освітньої реформи, в тому числі нинішньої, є підвищення якості освіти. для КОЖНОЇ української дитини, тому Нова українська школа у 2018 році має прийти не  тільки до першачків, а й в старшу школу. Це буде інший зміст школи, інші методи навчання та інші стосунки учня й учителя. Освіта нарешті має стати цікавою, інтерактивною, практичною, а подекуди – і конкурувати із цілим світом розваг.

Докорінно змінити обличчя української школи – це гігантське завдання, що не вирішується лише дизайном та ремонтами. Нова українська школа потребує нового змістовного наповнення. Це і сучасне навчальне STEM-обладнання, гаджети, віртуальні дошки, і, звісно, добрі, цікаві, чудові, захоплюючі книжки, які завжди будуть йти паралельно з електронними засобами навчання!

Створення нового освітнього простору відбувається  за принципами: вмотивованість на успішне навчання, дослідницьке ставлення до життя енергоефективність, сучасне навчальне обладнання, виховання свідомого  громадянина України.

Сучасна матеріально-технічної бази закладу дозволяє вже сьогодні говорити про створення Нової української школи в гімназії. Це і  суперсучасні STEM-лабораторія та навчально-дослідницька лабораторія, Центр комп’ютеризації  і робототехніки,  і  модерновий лінгафонний кабінет.

Ми не чекаємо випускників нової української школи, а формуємо нового українського учня вже сьогодні!

Створюємо нове освітнє середовище

На шляху до Нової української школи

Закон України "Про освіту"

Національна стратегія реформування системи інституційного догляду  та виховання дітей на 2017-2026 роки