Успішний старт в самостійне життя!         Розширений горизонт можливостей!         Відкриття в кожному унікальних талантів!
Комунальний заклад Сумської обласної ради
«Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей»
 

Корисні посилання

Міністерство освіти і науки України
Сумська обласна рада
Сумська обласна державна адміністрація
Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Управління освіти і науки Сумської міської ради
Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

На шляху до Нової української школи

Зміни «як повітря» потрібні українській системі освіти, однак «не тюнінг», а «реформа змісту» і орієнтація на знання та практичне їх застосування, необхідні у ХХІ столітті. Саме тому, і виник проект «Нова школа», який має навіть не змінити, а створити наново українську школу.

Провідною метою кожної освітньої реформи, в тому числі нинішньої, є підвищення якості освіти. для КОЖНОЇ української дитини, тому Нова українська школа у 2018 році має прийти не  тільки до першачків, а й в старшу школу. Це буде інший зміст школи, інші методи навчання та інші стосунки учня й учителя. Освіта нарешті має стати цікавою, інтерактивною, практичною, а подекуди – і конкурувати із цілим світом розваг.

Докорінно змінити обличчя української школи – це гігантське завдання, що не вирішується лише дизайном та ремонтами. Нова українська школа потребує нового змістовного наповнення. Це і сучасне навчальне STEM-обладнання, гаджети, віртуальні дошки, і, звісно, добрі, цікаві, чудові, захоплюючі книжки, які завжди будуть йти паралельно з електронними засобами навчання!

Створення нового освітнього простору відбувається  за принципами: вмотивованість на успішне навчання, дослідницьке ставлення до життя енергоефективність, сучасне навчальне обладнання, виховання свідомого  громадянина України.

Сучасна матеріально-технічної бази закладу дозволяє вже сьогодні говорити про створення Нової української школи в гімназії. Це і  суперсучасні STEM-лабораторія та навчально-дослідницька лабораторія, Центр комп’ютеризації  і робототехніки,  і  модерновий лінгафонний кабінет.

Ми не чекаємо випускників нової української школи, а формуємо нового українського учня вже сьогодні!

Створюємо нове освітнє середовище

На шляху до Нової української школи

 

На шляху до Нової української школи

 

Шановні колеги! Знайомимося з новими нормативними документами!

Наказ Міністерства освіти і науки України від 09.01.2019 №17 "Про затвердження Порядку проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти" [163,5 Kb] (cкачиваний: 22)

Акт, складений за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) щодо дотримання суб`єктом господарювання вимог законодавства у сфері загальної середньої освіти [614 Kb] (cкачиваний: 17)

Внутрішня система забезпечення якості освіти: абетка для директора

http://sqe.gov.ua/images/materials/news/%D0%90%D0%B1%D0%B5%D1%82%D0%BA%D0%B0_%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0/%D0%90%D0%B1%D0%B5%D1%82%D0%BA%D0%B0_%D0%B4%D0%BB%D1%8F_%D0%B4%D0%B8%D1%80%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B0_15.08.2019.pdf?fbclid=IwAR3xOXswo9LYJRcq7TaNDPai_s0qj9J7hHZVVGd1k3xKzot1fTo0qh_dCnw

На шляху до Нової української школи

Інституційнй аудит у запитаннях і відповідях

http://sqe.gov.ua/index.php/uk-ua/instytutsiinyi-audyt/713-instytutsiinyi-audyt-u-zapytanniakh-i-vidpovidiakh?fbclid=IwAR0q6MloL03kfyYiyiyfv4estBbvalQXjtZ0k1HhHOqzpGwDrjuGBMwhDN0

 

Закон України "Про освіту"

http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2145-19

Національна стратегія реформування системи інституційного догляду  та виховання дітей на 2017-2026 роки

https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/250190226

-->
Наверх