Подорожі

Екскурсія 10-В класу до Фельдман ЭкоПарк (м.Харків)

З 22 по 25 грудня 2017 року учні 9-В класу відвідали м. Львів. Перевтілившись у легендарних місцевих героїв, ми відвідали найзагадковіші місця старого Львова: Порохова вежа, Успенська церква, Домініканський собор, єврейський, руський та вірменський квартали, Оперний театр та багато іншого. Відвідали екскурсію «Штольня кавових скарбів», де можна було побачити як добувають каву в підземеллі прямо з-під площі Ринок. Також відвідали першу в Україні майстерню шоколаду, де могли не лише подивитись, як роблять шоколад, але й скуштувати та придбати його. Львів вражає своєю чарівністю та красою! Ним можна милуватися постійно!

Подорожі

23.09.2016 учні 8 класів гімназії відвідали місто Батурин, колишню гетьманську столицю, яку навіть Вольтер називав головним містом України. Особливої уваги там заслуговує батуринська фортеця, укріплення якої за даними археологів відносять до XI століття. Серед експонатів заповідника – козацькі зброя, монети і ікони, а також колекції картин, скульптур, гравюр і вишиванок XIX століття.

Подорожі

З 20.05 по 23.05.2016 учні нашої гімназії відвідали старовинний Львів, де ознайомилися з архітектурними пам’ятками та побутом міста ХІV-XVIII ст.. У ході екскурсії «Княжий Львів» подивилися на місто з висоти пташиного польоту. Відвідали музей народної архітектури та побуту просто неба «Шевченківський гай» та один із найдавніших ландшафтних пантеонів Європи – Личаківське кладовище. Нікого не залишили байдужим відвідини Оперного театру, аптеки-музею, собору св.Юра.

Подорожі

Юні журналісти «КЕБЕТИ» у Львові! У рамках проекту «Підвищення професійного рівня журналістів-початківців» відвідали львівський телеканал «ZIK», знімали відео сюжети, взяли участь у майстер-класі від оператора АТV Володимира Спасьонова, відвідали школу журналістики Українського католицького університету.

Подорожі

З 21 по 24 квітня 2016 року учні гімназії,класний керівник Скриннік Ольга Олегівна та вихователь Ломакіна Валентина Адамівна відвідали старовинне місто Кам’янець-Подільський та багаті історичними пам’ятками населені пункти Кривче та Хотин.