Спортивне життя

Мудрий Аристотель писав: "Ніщо так не руйнує людину, як тривале фізичне безділля ”

Тому одна із запорук довголіття і здоров’я – це заняття фізкультурою і спортом,які допомагають людині загартовуватись фізично і морально

Спортивне життя

З давніх часів добре відомий і абсолютно надійний спосіб зміцнення здоров’я та збільшення довголіття людини - це спорт.

Сучасний спорт займає важливе місце як у фізичній, так і в духовній культурі суспільства. Він є незамінним засобом фізичного виховання. Його цінність визначається стимулюючим впливом на поширення фізичної культури серед різних верств населення, і в цьому плані спорт має міжнародне значення.

Спортивне життя вихованців нашої гімназії цікаве і багатогранне, насичене різноманітними успіхами і перемогами. І це справді так. Адже здоровий спосіб життя та щоденна фізична підготовка, як дітей так і учителів, сприяють фізичному здоров’ю. Варто зазначити, що і ефективність уроків, систематичні тренування дають свої результати.

Учні Сумської обласної гімназії-інтернату мають численні спортивні перемоги, є неодноразовими призерами різноманітних турнірів та змагань, міських, районних та обласних конкурсів. У навчальному закладі створено Куточок спортивної слави, де зібрано всі нагороди учнів, що прославляли свій навчальний заклад на спортивних змаганнях різних рівнів.

Спортивне життя

Метою фізичного виховання у гімназії є формування фізичної культури школяра, невід’ємного компонента загальної культури майбутнього громадянина, здатного реалізувати її в навчальній, соціально-професійній діяльності а також у родині. І саме під час уроків та позаурочної діяльності з досвідченими фахівцями учні здобувають важливі рухові навички та вміння.

Спортивне життя

Адміністрація та вчителі фізичної культури КЗСОР «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» з року в рік творчо підходять до планування та проведення всіх спортивних заходів.

Команда гімназії – бронзові призери Шкільної ліги СумДУ!