Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Майно закладу освіти є спільною власністю територіальних громад, сіл, селищ, міст Сумської області та закріплене за закладом на праві оперативного управління з укладанням відповідного договору, у якому визначаються права та обов’язки сторін щодо господарського використання майна спільної власності територіальних громад області, у порядку, визначеному чинним законодавством України.

Майно закладу освіти становлять основні фонди та оборотні засоби, кошти, а також інші цінності, вартість яких відображається в самостійному балансі закладу освіти.

Майновий комплекс гімназії включає навчальний (1), спортивний (мале і велике футбольне поле, спортивний майданчик, спортивна зала), медичний (1), господарський (1) корпуси, їдальню.

Заклад освіти має потужну власну матеріально-технічну базу для провадження наукової, навчально-дослідницької, дослідницько-експери-ментальної, винахідницької та пошукової діяльності. За два останні роки на базі гімназії відбулося відкриття п’яти оновлених навчальних кабінетів із сучасним креативним дизайном та мобільними робочими місцями, що легко трансформуються: STEM-лабораторії, Центру комп’ютеризації та робототехніки,  навчально-дослідницької лабораторії для вивчення предметів природничо-математичного циклу, сучасного лінгвістичного кабінету та ART-майстерні.

Вихованці мешкають у гуртожитку, у якому є кімнати самопідготовки, кімната психоемоційного розвантаження, побутові кімнати.

До послуг учнів мережа Інтернет, WI-FI. Учні повністю забезпечені навчальними підручниками, а бібліотека з просторою читальною залою є однією з найкращих шкільних бібліотек Сумської області. На базі бібліотеки закладу освіти створено мультимедійний простір, що працює у форматі медіатеки, облаштований медіотехнічними засобами: безлімітним швидкісним Інтернетом, зоною Wi-Fi, фліпчартами, принтером, ксероксом, проектором.

У закладі освіти створено необхідні умови для організації 5-разового раціонального, збалансованого харчування відповідно до віку і стану здоров’я учнів за рахунок бюджетних коштів.

Медичне обслуговування учнів забезпечує лікар-педіатр та дві медичні сестри. У медичному кабінеті є все необхідне обладнання.

Проектна потужність навчального корпусу розрахована на 300 учнів,  гуртожитку та їдальні – 250 учнів. Земельна ділянка закладу освіти площею 5,5819 га.