День Європи!

З метою відзначення Дня Європи у нашій гімназії проведено флешмоб «Вишивана Україна у центрі Європи» для учнів 8-10 класів (модератори заходу – учитель української мови та літератури Василенко Т.В., педагог-організатор Ніконова Є.О.), для учнів 10 класів – квест «Багатолика Європа» (модератор заходу – учитель географії Новікова І.В., учні 10-Г класу Козлова Анастасія, Забіяка Олександр), для учнів 8-11 класів – артмайдан «Парад країн Європи» (модератори заходу – педагог-організатор Ніконова Є.О., вихователі). Також для учнів 10-11 класів було організовано зустріч з волонтерам СМГО «Центр європейських ініціатив» (модератор заходу – учитель географії Новікова І.В.), а в бібліотеці діяла розгорнута книжкова виставка «Бібліостопом по Європі» (модератор заходу – бібліотекар Скрипка Н.М.).

День Європи!