Успішний старт в самостійне життя!         Розширений горизонт можливостей!         Відкриття в кожному унікальних талантів!
Комунальний заклад Сумської обласної ради
«Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей»
 

Корисні посилання

Міністерство освіти і науки України
Сумська обласна рада
Сумська обласна державна адміністрація
Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Управління освіти і науки Сумської міської ради
Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

STEM освіта – освітній ресурс ХХІ століття

Відповідно  до наказу Міністерства освіти і науки України від 17.05.2017 № 708  Сумській обласні гімназії-інтернату для талановитих та творчо обдарованих дітей надано статус експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня з упровадження дослідно-експериментальної роботи за темою: «Науково-методичні засади створення та функціонування Всеукраїнського науково-методичного віртуального STEM-центру (ВНМВ STEM-центр)» на 2017-2021 роки».

До проведення цієї дослідно-експериментальної роботи, що здійснюється під патронатом Національного центру «Мала академія наук України», залучено 15 навчальних закладів із 9 регіонів України та міста Київ.

8 червня 2017 року, відповідно до Програми дослідно-експериментальної роботи, проведено засідання за  результатами І організаційно-підготовчого етапу, у якому взяли участь методист гімназії Юхно Н.І. та методист Сумського ОІППО Дзингель А.О.

Координатор експерименту, начальник відділу STEM-освіти Інституту модернізації змісту освіти Олена Патрикеєва зауважила, що Всеукраїнський віртуальний STEM-центр буде зорієнтований на інтегроване використання науково-освітніх ресурсів в єдиному інформаційному просторі системи освіти України всіма учасниками навчального процесу.

Науковий керівник дослідно-експериментальної роботи, доктор технічних наук, в. о. директора Інституту обдарованої дитини Олександр Стрижак презентував інтерфейс веб-сторінки Всеукраїнського науково-методичного віртуального STEM-центру.

Успішний старт проекту відбувся!

https://imzo.gov.ua/stem-osvita/

STEM освіта – освітній ресурс ХХІ століття

STEM освіта – освітній ресурс ХХІ століття

STEM освіта – освітній ресурс ХХІ століття

 

-->
Наверх