Успішний старт в самостійне життя!         Розширений горизонт можливостей!         Відкриття в кожному унікальних талантів!
Комунальний заклад Сумської обласної ради
«Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей»
 

Корисні посилання

Міністерство освіти і науки України
Сумська обласна рада
Сумська обласна державна адміністрація
Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Управління освіти і науки Сумської міської ради
Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

До нас завітали гості!

27 вересня 2017 року з робочим візитом відвідала гімназію директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної адміністрації  Гробова В.П.  Під час робочої зустрічі відбулася презентація загальногімназійного STEАM-проекту «Архітектура особистості» (в рамках упровадження дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня з теми «Науково-методичні засади створення та функціонування Всеукраїнського науково-методичного віртуального STEM-центру (ВНМВ STEM-центр») на 2017-2021 роки).

А учні гімназії презентували три міні-проекти STEАM: «Загадковий цукор», що поєднує історію цукроваріння і хімію; «Що спільного між сучасним роботом та старовинним годинником?», у якому історія міста Суми пов’язується із технічними дисциплінами – фізикою і механікою; «Розшифруй свою вишиванку», в якому  поєднались народознавство та інформаційні технології, які були представлені 23 вересня 2017  року на І Всеукраїнському фестивалі STEM-освіти в м.Київ.

До нас завітали гості!

До нас завітали гості!

 

 

 

-->
Наверх