Звіт учнівського самоврядування

Ось і добіг кінця строк керівництва обраного президента гімназії. У зв’язку з цим 17.10.2017 учнівське самоврядування на чолі з Глумною Луїзою звітувало про свою діяльність. Головною метою існуючого уряду було створення  умов для ефективної спрівпраці учнів та педагогічного колективу. Також президент зазначила, що зусиллями гімназійного самоврядування було організовано ряд свят, конкурсів, турнірів, що зробили учнівське дозвілля цікавим і змістовним. Крім того, було зазначено ряд недоліків, але в цілому робота самоврядування визнано задовільною.

Нагадуємо, що з 16.10.2017 розпочалася передвиборча агітація на вибори президента гімназії, які відбудуться 27.10.2017.

Звіт учнівського самоврядування