Відбулися дебати

25.10.2017 відбулися передвиборчі дебати, на яких кандидати на пост Президента гімназії демонстрували вміння швидко і лаконічно відповідати на закиди опонентів, аргументувати свою позицію та переконувати співрозмовників. Дебати проходили в 4 етапи: знайомство з кандидатами та їх програмами, питання від ведучого, питання кандидатів один одному та запитання залу. Кожне питання було по-своєму цікаве та відрізнялося від інших.

Попереду на нас чекає найцікавіше – День виборів! Бажаємо всім нашим кандидатам перемоги, адже вони гідні того, щоб бути Президентом учнівського самоврядування.

Відбулися дебати