Вітаємо нового Президента!

27.10.2017 відбулися вибори на пост Президента гімназійного самоврядування. Серед  кандидатів: Василенко Катерина (10-Г клас), Вертій Євгеній (10-В клас), Земляний Данило (10-В клас) та Мельник Михайло (10-Г клас). Упродовж двох тижнів кандидати готували свою програму, за допомогою якої вони переконували учнів, що кожен з них є гідним звання «Президент гімназії».

У голосуванні взяли участь 214 осіб. За ходом голосування спостерігали представники преси. Після підрахунків голосів, згідно з протоколом виборчої комісії, за результатами голосування Президентом гімназії став Мельник Михайло, який набрав 66% голосів виборців.

Ми бажаємо новообраному Президенту наполегливості та успіхів на цій почесній та відповідальній посаді.

Вітаємо нового Президента!