ПЕРШИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР «Я МАЮ ПРАВО!»

Міністерством юстиції України та його територіальними органами у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, за підтримки USAID, в рамках  загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» 27 жовтня 2017 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» проведено перший Всеукраїнський турнір з правознавства серед школярів «Я МАЮ ПРАВО!», в якому взяли участь команди з 14 областей України.

Метою вищезазначеного проекту є формування нової правової культури у суспільстві, що забезпечить сталий розвиток України як сучасної правової демократичної держави.

Учасники турніру виконували тестові завдання  з  курсів: історія держави та права, теорія держави та права, конституційне право України, цивільне право України, кримінальне право України.

Сумську область гідно представила команда комунального закладу Сумської обласної ради «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та  творчо обдарованих дітей». У командному заліку учні гімназії посіли ІІІ місце, а в особистому заліку найкращий результат отримав Забіяка Олександр (ІІ місце).

Переможців нагородили грамотами та дипломами, а  також цінними призами – планшетами та портативними  батареями Power bank.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА БАЖАЄМО ВПЕВНЕНИХ УСПІХІВ У МАЙБУТНЬОМУ!

ПЕРШИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР «Я МАЮ ПРАВО!»