«Дні науки-2017»

10 листопада міжнародна наукова спільнота щорічно відзначає Всесвітній день науки в ім'я миру та розвитку. Учні гімназії приєдналися до Всеукраїнського проекту «Дні науки-2017» і завітали 12.11.2017 до Конгрес-центру СумДУ та взяли участь у цікавих лекціях і майстер-класах. Проведення Всесвітнього дня науки з метою підвищення усвідомлення громадськістю в усьому світі користі науки було рекомендовано в 1999 році на проведеній у Будапешті Всесвітній науковій конференції (нині — Всесвітній науковий форум), де була висловлена необхідність щільнішої взаємодії між наукою і суспільством. Як наслідок - Генеральна конференція ЮНЕСКО в 2001 році офіційно заснувала Всесвітній день науки. Тож вперше в глобальному масштабі його було відзначено у 2002 році. В Україні Всеукраїнський день науки почали святкувати у 2013 році.

«Дні науки-2017»