Співпраця заради правового майбутнього!

Намагаючись увійти до європейського співтовариства, Україна активно впроваджує інститут безоплатної правової допомоги всім громадянам України.

14 листопада 2017 року  підписано Угоду про співпрацю між КЗСОР «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» та Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області.

Угоду підписали директор гімназії Пєсоцька Інеса Олександрівна та директор Регіонального центру Демченко Олена Миколаївна. Угода передбачає організацію спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня правової поінформованості учнів та працівників гімназії шляхом проведення конференцій, семінарів, засідань у форматі «круглого столу», зустрічей та інших заходів,  залучення фахівців системи надання безоплатної правової допомоги до заходів, що підвищують рівень правової свідомості, культури, правової освіти учнів, вчителів, батьківської громадськості.

«Безоплатна правова допомога – соціальна програма Уряду України, що гарантує простим людям ефективний захист їхніх прав. Основне завдання, яке має виконувати система безоплатної правової допомоги в Україні, – забезпечення доступу незахищених верств населення до правової допомоги» – наголосила директор Регіонального центру з надання БВПД Олена Демченко.

«Угода передбачає широкий спектр заходів  з підвищення правової освіти, превентивного виховання та обізнаності всіх учасників навчально-виховного процесу – залучення фахівців системи надання безоплатної правової допомоги до проведення правопросвітницьких заходів  з учнями, участі у Тижнях права, підготовці учасників Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, заходах Малої Академії Наук України, рецензування різних видів науково-методичної продукції правового спрямування тощо» – зазначила директор гімназії Інеса Пєсоцька.

Співпраця заради правового майбутнього!