Наші ерудити змагалися в інтелектуальній грі

У понеділок, 13 листопада, у Сумах відбувся чемпіонат міста з інтелектуальної гри «Своя гра» серед шкільних команд міста. Турнір зібрав майже 600 юних сумчан, учнів 5-11 класів навчальних закладів міста. Організаторами змагань виступили відділ у справах молоді та спорту спільно з громадською організацією «Інтелект клуб». Гімназія була представлені трьома командами «Кебета», «Основа», «Максімум» Метою цих змагання є популяризація інтелектуальних ігор, підвищення престижу інтелектуальної діяльності, розвиток і вдосконалення системи інтелектуальних змагань та визначення найерудованіших представників учнівської молоді для подальшого представництва Сум на всеукраїнських змаганнях. Вітаємо команду учнів 11 класів «Кебета» із почесним ІІІ місцем в інтелектуальному змаганні!

Наші ерудити змагалися в інтелектуальній грі