Червону стрічку носять небайдужі

1 грудня – день порозуміння з хворими на ВІЛ/СНІД. У всьому світі говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе ця хвороба. Традиційно в перший день зими проходять всесвітні акції для підтримки програм профілактики поширення СНІДу.  Тому і наші гімназисти приєдналися до акції «Червону стрічку носять небайдужі». Мета такої акції полягає в тому, щоб донести до якомога більшості людей, яку серйозну загрозу несе ця глобальна проблема. Під час акції усім не байдужим було запропоновано прикріпити червону стрічку, що символізує:

• усвідомлення проблеми ВІЛ/СНІД.
  • надію на те, що буде знайдена вакцина проти ВІЛ, ліки від СНІДу.
  • солідарність із людьми, які живуть із ВІЛ.
  • пам'ять про мільйони людей життя яких забрала ця недуга.
  • протести проти дискримінації та суспільної ізоляції людей, які живуть з ВІЛ.

Також учні 9 класів мали змогу познайомитися з відеорядом «Тест на ВІЧ: Пройти не можна відкладати», соціальними рекламами «Почни з себе», «ВІЧ/СНІД. Про це потрібно знати» та переглянули фільм вихідного дня «Ліки» з подальшим його обговоренням. На перервах гімназисти знайомилися з матеріалами інформаційного куточку щодо даної теми.

Пам’ятайте!
Небезпека поряд!
Ваше життя залежить від Ваших обдуманих дій!

Червону стрічку носять небайдужі