Новорічний та різдвяний Львів

22 по 25 грудня 2017 року учні 9-В класу відвідали м. Львів. Перевтілившись у легендарних місцевих героїв, ми відвідали найзагадковіші місця старого Львова: Порохова вежа, Успенська церква, Домініканський собор, єврейський, руський та вірменський квартали, Оперний театр та багато іншого. Відвідали екскурсію «Штольня кавових скарбів», де можна було побачити як добувають каву в підземеллі прямо з-під площі Ринок. Також відвідали першу в Україні майстерню шоколаду, де могли не лише подивитись, як роблять шоколад, але й скуштувати та придбати його. Львів вражає своєю чарівністю та красою! Ним можна милуватися постійно!

Новорічний та різдвяний Львів

Новорічний та різдвяний Львів Новорічний та різдвяний Львів