«Youth&Business» СумДУ

Бізнес-школа Сумського державного університету «Youth&Business» – це два дні «повного занурення» в тему бізнесу і підприємництва, це цікаві знайомства і нові ділові зв’язки, а також «тренувальний майданчик» для команд майбутніх стартапів, який дозволяє отримати необхідні знання і розвинути затребувані навички, одночасно застосувавши їх на практиці. Проект націлений на мотивацію молоді до старту в підприємництві і спонуку більшого інтересу до бізнес-тематики. Учасники мають можливість в інтенсивному форматі пройти етапи від вибору бізнес-ідеї до «краш-тесту» моделі їх бізнесу під керівництвом підприємців-експертів.

«Youth&Business» СумДУ