Вітаємо юних МАНівців!

Гімназія – це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, інтелектуально й творчо обдарована учнівська молодь починає робити перші кроки в науку. 17 січня 2018 року відбувся захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. В І етапі взяли участь 21 учень, 14 – стали переможцями. При захисті науково-дослідницьких робіт учні показали ґрунтовні знання, глибоко розкрили теми досліджень, зробили висновки й показали практичне значення особистих наукових напрацювань. Члени журі відзначили широкий спектр тематики, актуальність, проблемно-пошуковий характер представлених науково-дослідницьких робіт, аргументацію вибору та розкриття теми дослідження з урахуванням власного вкладу дослідника, чіткість, логічність, послідовність, лаконічність викладу матеріалу з теми дослідження, компетентність учасників, вичерпність відповідей, етику і культуру спілкування, активну кваліфіковану участь у веденні дискусії. Вітаємо юних МАНівців, їхніх наставників, бажаємо творчої наснаги, успіхів та перемоги у обласному етапі конкурсу!