Мово моя українська!

Мова – це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу. Це найважливіший засіб спілкування людей і пізнання світу, передачі досвіду з покоління в покоління. Щороку 21 лютого відзначається День рідної мови. У цей день гімназисти писали диктант «Без мови немає нації». Для учнів проводилися п’ятихвилинки «Цікаві факти про українську мову» (модератор – Ніконова Є.О.). Учні 9-В та 10-Б класів під керівництвом учителя української мови та літератури С.В.Болобан представили мультфільм за П.Глазовим «Кухлик». Вчителі гімназії також долучилися до святкування і продекламували вірш В.Сосюри «Любіть Україну» (модератор – Василенко Т.В.). Крім того відбувся конкурс стіннівок.

Мово моя українська!