Вчитися новому – завжди корисно!

01.03.2018 на базі КЗСОР «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» за участю директора Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації В.П.Гробової для вчителів природничо-математичних дисциплін Сумської області відбулася презентація сучасної STEM-лабораторії. Учасники зібрання дізналися, як за допомогою сучасного цифрового обладнання можна організувати навчальні наукові експерименти з природничих дисциплін. Зокрема, мова йшла про цифрові лабораторії ізраїльського виробника «Еinstein»™, які дозволяють провести більше 60 лабораторних робіт з фізики, а також зібрати найточніші дані величин, які важко виміряти у звичайних шкільних умовах. У цьому педагоги переконалися, коли спікер провів показовий експеримент з визначення температури у різних зонах вогню та сили тертя. Вчитися новому – завжди корисно!

Вчитися новому – завжди корисно!