STEM Ukrainian Education Fesrival-2018

За останні кілька років в Україні різко зросла популярність STEM-освіти – наукового підходу, що об'єднує в собі чотири дисципліни, а саме: Science – природничі науки, Technology – технології,Engineering – технічна творчість, Mathematics – математику.
Сумський обласний  фестиваль STEM-освіти, що відбувся 21.04.2018 в конгрес-центрі  Сумського державного університету, зібрав юних науковців, дослідників і просто зацікавлених осіб. Свої проекти представили винахідники з м.Суми, м.Ромни, м.Глухів.
В рамках фестивалю учасники та відвідувачі змогли поспілкуватися з професіоналами, відвідати виставку STEM-проектів, спробувати себе у ролі STEM-науковців на воркшопах: провести фізичні експерименти, спробувати покерувати автомобільними роботами, покористуватися інноваційними гаджетами, взяти участь у різноманітних майстер-класах та у розіграші сувенірних подарунків, розважитись з аніматором.
КЗСОР «Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» виступила співорганізатором цього фестивалю та представила власні STEM-напрацювання: проекти з робототехніки,  з леттерінгу та арт-проект «Костюмована екскурсія».
STEM Ukrainian Education Fesrival-2018