Олімпійський тиждень-2018

У рамках відзначення Дня фізичної культури  та спорту в Україні в гімназії 10 по 15 вересня 2018 року проходив Олімпійський тиждень, який розпочався з урочистого відкриття та загальногімназійної ранкової руханки. Протягом тижня проведено Олімпійський урок за участю тренера з спортивного орієнтування В.О.Колтакової, брейн-ринг «Олімпійські ігри за столом», виховну годину «Олімпійський рух: історія та сьогодення», бібліотечний урок «Історія Олімпійських ігор», інформаційно-просвітницький відеопроект «Твоє здоров’я – твоє майбутнє». Також у гімназії проходив «Конкурс стіннівок на олімпійську тематику» та організовано тематичну виставку «Олімпійські ігри». Крім того, учні провели SOGI_SPORT_CHALLENGE «Спорт – це круто», а учні 11-В класу – відео-спортивний майстер-клас. Наприкінці тижня гімназисти мали можливість позмагатися із вчителями у Товариському матчі з міні-футболу.

Олімпійський тиждень-2018