Дослідницька робота змінює світогляд

Інтеграція України в загальноєвропейський простір потребує розроблення нових напрямів роботи з обдарованими учнями. Однією із форм такої діяльності є залучення талановитих дітей до науково-дослідницької роботи, що дає змогу формувати майбутню наукову еліту ще зі «шкільної лавки».

Гімназійне наукове товариство «Інтелект» покликано удосконалювати знання учнів у різних галузях наук, розвивати інтелектуальний потенціал, розширювати науковий кругозір, набувати вмінь і навичок науково-дослідницької діяльності.

«Наука – це те, що навчає нас бути людиною» – під таким гаслом 10.10.2018 відбулось друге засідання наукового товариства «Інтелект», на якому учні вчилися працювати з науковими джерелами.

Перші кроки до науки зробили і учні 9 класів під час зустрічі з методистом відділу науково-дослідницької роботи КЗСОР – обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, працівником Сумського територіального відділення Малої академії наук України Семою С.О. Вона презентувала присутнім алгоритм роботи в Малій Академій наук України та вимоги до написання науково-дослідницьких робіт.

Дослідницька робота змінює світогляд