Канікули – час для навчання

З метою оперативного реагування батьків на навчальні досягнення учнів у зв’язку із їх віддаленістю від закладу освіти, для формування і змістового наповнення сучасного електронного інформаційного освітнього середовища закладу освіти, впровадження в освітній  процес інтерактивних комунікаційних технологій в гімназії запущено пілотний проект  системи автоматизації закладу освіти Smart School.

27.12.2018 відбувся майстер-клас для вчителів, які задіяні в цьому проекті. А вже в ІІ семестрі 2018-2019 навчального року батьки матимуть змогу дистанційно  отримувати інформацію про досягнення своїх дітей та контролювати їх навчання он-лайн.

Канікули – час для навчання