Тиждень проектів в гімназії!

«Створюємо шкільні правила разом!». Під таки гаслом у рамках вивчення курсу «Громадянська освіта»  розпочався проект серед учнів 10 класів. Один із основних принципів Нової української школи – партнерство. В основі педагогіки партнерства – спілкування, взаємодія та співпраця. Учні, батьки та вчителі, об’єднані спільними цілями та прагненнями, є добровільними та зацікавленими однодумцями, рівноправними учасниками освітнього процесу, відповідальними за результат.

А результат проекту – Кодекс гімназиста, своєрідні правила, що дадуть змогу жити разом безпечно, справедливо і добропорядно.

В свою чергу учні 8-9 класів разом з вчителями і вихователями активно долучились до всеукраїнського конкурсу проектів «Весела наука», що проводиться для розвитку творчого мислення учнів, зацікавлення учнів у вивченні інформатики, використання інформаційних технологій в освіті, підтримки творчих педагогів та їх учнів.

Тиждень проектів в гімназії!