Добро починається з тебе!

Лютий 2019 року видався дуже емоційно насиченим для гімназистів. Протягом місяця проходив благодійний марафон «Добро починається з тебе!». Його мета – сприяння розвитку почуття милосердя та толерантності, залучення дітей до розширення кола спілкування з соціально-незахищеними категоріями населення та поважне ставлення до тварин. До благодійних заходів долучилися учні та педагоги нашого закладу освіти.

У рамках акції «Разом зможемо все!» учні 9-А класу разом з соціальним педагогом К.В.Торбою та вихователем О.О.Костенко відвідали «Будинок дитини». Ця поїздка дуже вразила учнів, важко було стримати емоції. Ось якими враженням поділилися учні: «…Коли я разом зі своїми однокласниками зайшов до будинку, то мене охопило почуття жалю. Маленькі дітки не можуть відчути справжню батьківську любов!» (В.Лапін), «Розривалося серце, коли з нами, гімназистами, віталися маленькі дітки. Вони тримали нас своїми маленькими рученятами та неймовірно раділи подарункам, що були зібрані учнями нашої гімназії.» (В.Тищенко).

Добро починається з тебе!

Крім того, учні долучилися до Всеукраїнської благодійної акції «Подарунок для пухнастого» та відвідали притулок для собак та котів, принесли тваринам гостинці, зібрані учнями, а також подарували пухнастим свою увагу і турботу. «Ми дуже раді , що в нашій країні є такі добрі люди, що турбуються про покинутих тварин і надають їм житло. Нам було приємно допомагати нашим братам меншим » – ділилися враженнями гімназисти.

Добро починається з тебе!

Проте найбільше враження справила екскурсія та надання допомоги «Центру реінтеграції бездомних осіб». Багато емоцій та хвилювань охопило гімназистів. За словами гімназистів, ця поїздка дала можливість  глибко замислитися про своє життя, осмислити справжню ціну людського щастя та ,з рештою, дивитися по-іншому на сучасне життя і змінюватися на краще.

Добро починається з тебе!

Такі добрі справи допомагають відкрити дитячі серця до загальнолюдських чеснот: чесності та щирості у відносинах, відповідальності та взаємодопомоги, шанобливого ставлення. Крім того, цей благодійний марафон дав можливість учням гімназії подарувати частинку тепла, тим хто найбільше цього потребує.

Приємно творити добро. Адже хто, як не ми, буде це робити?!