Вітаємо наших гонщиків!

22 лютого 2019 року на базі НВК №141 «ОРТ» м. Києва пройшли всеукраїнські змагання «Роботрафік». Вперше ці змагання було проведено в 2010 року в Університеті Техніон в Центрі робототехніки Leumi (Ізраїль).

Метою змагань є популяризація науково-технічної творчості учнів, виховання в дітях почуття відповідальності на дорозі, що є доволі актуальним сьогодні в нашій державі.

В цьогорічному «Роботрафіку» взяло участь 16 команд з усієї України по 3 учасники до 18 років у кожній. Сумщину успішно представили команди КЗСОР «Сумська обласна гімназія гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей» – «WALL-E» та «SOGIBOT», переможці регіонального етапу змагань, які у фіналі посіли перші місця в трьох категоріях: «Підвищення безпеки дорожнього руху», «Рух з максимальною швидкістю по гоночній трасі» та Правила Дорожнього руху.

Вітаємо переможців та готуємося до зустрічі ІІІ Всеукраїнських змагань РОБОТРАФІК – 2020!

Вітаємо наших гонщиків!