13 – щасливе число!

Саме 13 перемог виборола команда учнів – членів Малої академії наук України в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у 2019 році! Це інтелектуальне змагання є унікальним простором ідей, який дає обдарованій молоді можливість заявити про себе, почути поради науковців зі світовим досвідом, отримати натхнення на подальші дослідження і проекти. Маємо сподівання, що саме юні науковці стануть майбутньою елітою української нації – науковою, інтелектуальною, творчою, провідниками нових цінностей і пріоритетів – поваги до прав і свобод людини, гідності, справедливості, відповідальності за долю України! Дякуємо всім педагогічним і науковим керівникам, наставникам, які своєю безкорисною, благородною працею сприяють підготовці учнівської молоді до активної наукової діяльності, її професійному самовизначенню. Перебуваючи в постійному творчому пошуку, ви розвиваєте у своїх вихованцях дух допитливості, розкриваєте їхній потенціал, формуєте світогляд, плекаєте інтелектуальну, творчу еліту нашої держави. Шановні юні члени Малої академії наук України! Бажаємо вам творчої наснаги та впевненої перемоги у фінальному етапі і здивувати світ своїми досягненнями і відкриттями!

13 – щасливе число!