День цивільного захисту

25 квітня 2019 року в гімназії пройшов «День цивільного захисту», що розпочався з урочистої   лінійки    особового    складу    гімназії. З учнями 8-10 проведено заняття на тему: «Дії учнів в умовах надзвичайних ситуацій природного та техногенного походження». На перервах учні мали можливість перегляду тематичного відеоряду. З метою практичної перевірки готовності гімназії до проведення ефективних заходів щодо захисту учасників освітнього процесу при виникненні надзвичайних ситуацій, здійснено евакуація учнів, учителів та працівників закладу. Для учнів 8 класів лікарем Андріановою Т.В. разом з ученицями 11-Г класу проведено практичне   заняття   на   тему:   «Надання   першої медичної допомоги. Також організовано виставку стін.газет «Навколишнє середовище і людина».

День цивільного захисту