«Мій рідний край – моя маленька батьківщина»

Мабуть, чи не всі педагоги, класні керівники або вихователі ставлять перед собою запитання: «Як зробити клас дружнім?» Адже це так важливо. Злагода і порозуміння в колективі – запорука успіху. Спільна дослідницька робота особливо корисно впливає на стосунки вчитель – учень – колектив – клас. Саме для цього учні 9-А класу взяли участь у проекті «Мій рідний край – моя маленька Батьківщина», де представили результати своїх досліджень та здійснили мандрівку теренами Слобожанщини. Відвідали Лебедин, Конотопі, Білопілля, Боромлю, Велику Писарівку, Велику Чернеччину, Великий Бобрик, Юнаківку, Штепівку, Улянівку, Миколаївку, Вири. Кожну розповідь про рідне місто чи містечко, село чи селище учні супроводжували цікавими фактами, легендами, відео.

Ось так, мов на долоні, заграла різнокольоровими барвами Сумщина. Але ж ні, насправді, нас об`єднала не мапа, не інформація, а щирі теплі слова, що асоціюються з рідною домівкою, яка так і зветься - моя маленька батьківщина.

«Мій рідний край – моя маленька батьківщина»