Продовжуючи традиції!

2 вересня відбулося Свято Першого дзвоника в Сумській обласній  гімназії-інтернаті для талановитих та творчо обдарованих дітей. Цей день є одним з найбільш зворушливих, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, нових звершень, самостійного життя.

Початок навчального року гімназисти зустріли весело та активно. Відкрила свято привітаннями та настановами для школярів директор Пєсоцька Інеса Олександрівна.

Зворушливо звучали слова випускників, які зібралися не лише для того, щоб розпочати останній навчальний рік, а й для того щоб прийняти в дружню шкільну сім’ю поповнення.

Особливі слова привітань були для нових учнів.  Для них навчання в гімназії – це успішний старт та початок самостійного шляху в доросле життя.

Хвилююче пролунав дзвінок у руках нових гімназистів, восьмикласників, який покликав школярів на перший урок. А на завершення першого дня навчання  гімназистів чекала чудова фотозона.

Продовжуючи традиції!