Успішний старт в самостійне життя!         Розширений горизонт можливостей!         Відкриття в кожному унікальних талантів!
Комунальний заклад Сумської обласної ради
«Сумська обласна гімназія-інтернат для талановитих та творчо обдарованих дітей»
 

Корисні посилання

Міністерство освіти і науки України
Сумська обласна рада
Сумська обласна державна адміністрація
Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
Управління освіти і науки Сумської міської ради
Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти

До уваги абітурієнтів!

Шановні абітурієнти!

Зважаючи на особливий режим роботи закладу освіти, у зв’язку із загальнонаціональним карантином, прийом документів до гімназії продовжено до 30.06.2020.

Особи, які зареєструвались он-лайн на офіційному сайті закладу освіти в термін до 19.06.2020 отримають повідомлення про результати рішення приймальної комісії на електронну адресу, вказану в анкеті, у разі відсутності електронної адреси – по телефону.

УВАГА! Батькам, зарахованих гімназистів необхідно до 26.06.2020 написати заяву та отримати перелік документів, необхідних для подальшого навчання.

Для написання заяви звертатись до приймальні закладу освіти за адресою: м.Суми, пров.Березовий, 28. Час роботи: з 9 до 16 год.

За додатковою інформацією звертатись за телефонами: 0505816513, 0999777500.

УВАГА! У зв’язку із загальнонаціональним карантином, під час відвідування закладу освіти необхідно дотримуватись противоепідемічних заходів: перебування в приміщенні в захисній масці та рукавичках, дотримання безпечної дистанції, обробка рук антисептиком на вході до закладу.

-->
Наверх